نصب پوستر دیواری کرج

آذر ۱۶, ۱۴۰۱
0 نظر

نصب پوستر دیواری کرج

 

نصب پوستر دیواری سه بعدی و ساده

نصب پوستر سه بعدی نوعی پوستر مدرن است که به تازگی در بین طراحان دکوراسیون داخلی باب شده است. در پوستر سه بعدی طرح ها و نقوش تکراری وجود ندارد و تنها روی یک دیوار از فضای مورد نظر اجرا می شوند. به طور مثال اغلب به نصب پوستر سه بعدی پشت تلویزیون یا دیوار پشت کاناپه تاکید می شود. نصب پوستر سقفی و نصب پوستر دیواری نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد از این رو این خدمات صرفا باید توسط نصاب پوستر دیواری انجام شود. در ادامه توضیحاتی در ارتباط با طریقه نصب پوستر دیواری و عوامل موثر بر قیمت نصب پوستر دیواری می پردازیم.

زیرسازی مناسب قبل از چسباندن پوستر دیواری سه بعدی

معمولا بزرگترین دیوار را به نصب پوستر دیواری سه بعدی اختصاص می دهند. نصب پوستر کاغذ دیواری نیز یکی ایده بی نظیر برای عمق بخشیدن به فضا است. دیوار مورد نظر برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری باید کاملا صاف باشد و هیچ گونه عیب و ایراد و پستی و بلندی نداشته باشد. به هیچ عنوان نباید دیوار یا سقف مورد نظر خیس باشد، زیرا موجب می شود که پوستر دیواری بعد از مدتی باد کند و از سطح دیوار یا سقف جدا شود.

چه سطوحی برای چسباندن پوستر کاغذ دیواری مناسب نمی باشد؟

اگر دیوار اتاق یا پذیرایی به تازگی گچ کشیده شده است گزینه خوبی برای نصب پوستر دیواری نیست. زیرا در سطح دیوار گچ کشیده شده رطوبت زیادی قرار دارد که باید طی چند روز به خوبی خشک شود. در غیر این صورت به علت رطوبت محبوس در زیر پوستر کاغذ دیواری، شکل پوستر دفرمه می شود.

نصب پوستر دیواری سه بعدی روی دیوار تازه بتونه شده نیز پیشنهاد نمی شود. زیرا باید سطح بتونه شده به خوبی خشک شده و سپس سمباده کاری شود. بعد از آن تمام گرد و غبار اضافی روی دیوار گرفته شود تا بستر خوبی برای اجرای پوستر دیواری باشد.

سطح سیمانی، سطوح گچ و خاک شده و رنگ های الیاف دار مانند بلکا و مولتی کالر نیز محل مناسبی برای پوستر کاغذ دیواری نیست. باید تمام ناهمواریهای دیوار به وسیله بتونه به خوبی گرفته شود و سپس آستر کشی شود.

پوستر سه بعدی روی کاشی نیز قابل اجرا است. به شرطی که زیرسازی پوستر به درستی انجام شود. به گونه ای که تمام درزهای کاشی باید به خوبی گرفته شود و سطح کاشی کاملا صاف و یکدست شود.

بهترین مکان برای چسباندن پوستر دیواری سه بعدی کجاست؟

نصب پوستر دیواری سه بعدی پذیرایی

پوسترهای دیواری را می توان در ساختمان های اداری و مسکونی اجرا کرد. با توجه به تنوع بالای طرح و نقش، هیچ محدودیتی در انتخاب این پوسترهای زیبا و چشم نواز وجود ندارد. بهترین راه برای تنوع و فرار از یکنواختی این است که دیوار بزرگ پذیرایی را با پوستر تزئین کنید. این طراحی بسیار شیک تر و جذاب تر از طرح های تکراری و خسته کننده کاغذ دیواری است. با پوستر دیواری گل بخشی از طبیعت را به خانه دعوت می کنید. بدون تردید این تغییر کم هزینه روی روحیه ساکنین تاثیر زیادی دارد. بعد از اجرای پوستر نباید از ساعت، قاب عکس و …. بر روی آن دیوار استفاده کنید.

نصب پوستر دیواری اتاق خواب

اتاق خواب فضای اختصاصی و ویژه ای است که می توانید آن را به هر شکلی که دوست دارید، طراحی کنید. برای دیوار پشت تختخواب می توانید یک پوستر دیواری سه بعدی اتاق خواب با طرح اختصاصی را سفارش دهید. پوستر دیواری دریا و طبیعت بسیار آرامش بخش هستند و خوابی خوش و رویایی را به همراه دارند.

نصب پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری سه بعدی قابل شستشو و نظافت است. با استفاده از دستمال گردگیری می توانید گرد و خاک را تمیز کنید. جنس مواد اولیه پوستر دیواری طوری است که گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند. محصولات مرغوب تر دارای روکش ضد آب و پلی استر می باشند. این روکش شبیه به پلاستیک شفاف است و مانع نفوذ آب به بافت پوستر می شود. طرح های پوستر دیواری اتاق کودک را از رنگ های شاد و پر انرژی انتخاب کنید. شخصیت های کارتونی، ماشین، حیوانات و اجسام هندسی اتاق کودک را به رویایی زنده تبدیل می کند.

نصب پوستر دیواری اداری

پوستر دیواری اداری را می توان از انواع طرح های خاص و ویژه انتخاب کرد. تم رنگی اصلی همان رنگ سازمانی است و امکان چاپ لوگو و آرم سازمانی نیز بر روی پوستر دیواری اداری وجود دارد. اعتبار شرکت ها از روی دکوراسیون داخلی و طراحی فضای داخل قضاوت می شود. برای اینکه خاص تر دیده شوید از خدمات اجرای انواع پوسترهای ساده و سه بعدی هوم سرویز استفاده کنید.

آموزش نصب پوستر دیواری

اگر به دنبال دریافت آموزش نصب پوستر سه بعدی هستید باید از ابتدا درست قدم بردارید. قدم اول اندازه گیری صحیح است. قبل از هرچیزی باید بدانید که پوستر دیواری فقط مختص به دیواری است که اندازه گیری می کنید و نمی توانید به دیوار دیگری پوستر را انتقال دهید. برای شروع طول و عرض دیوار را اندازه گیری کنید. اگر دیوار داری قناسی است بزرگترین عرض و طول را انتخاب کنید. سپس به ابعاد اندازه گیری شده 3 تا 5 سانتی متر اضافه کنید و سپس پوستر مدنظرتان را سفارش دهید.

از اینجاست که آموزش نصب پوستر دیواری شروع می شود. پوستر دیواری سفارش داده شده روی چند رول با عرض حدود 105 سانت چاپ می شود. همیشه اولین قدم سخت ترین قدم است از این رو چسباندن اولین رول پوستر سخت ترین کار است. چسب مخصوص را پشت رول اول بزنید. این چسب به صورت پودرهای پولکی هستند که با آب مخلوط می شوند. درصد ترکیب آنها بر روی بسته کارخانه سازنده آن درج شده است. برای استحکام بهتر، هنگام مخلوط کردن می توانید مقداری چسب چوب هم به این ترکیب اضافه کنید و به شکل مایع ژلاتینی می شود.

رول اول را باید کاملا تراز از بالا به سمت پایین بچسبانید. سپس با کاردک مخصوص از بالا تمام سطح پوستر را صاف کنید و بررسی کنید زیر کار اصلا حباب نداشته باشد. قبل از برش نهایی کاملا بررسی کنید که رول صاف چسبانده شده باشد. رول بعدی را به فاصله یک سانت روی رول قبلی قرار دهید به همین ترتیب ادامه دهید.

قیمت نصب پوستر دیواری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب پوستر کاغذ دیواری به عوامل زیادی بستگی دارد. مورد اول جنس پوستر و طرح پوستر است. طبعا هزینه نصب پوستر سه بعدی با قیمت نصب پوستر دیواری معمولی تفاوت هایی دارد. زیرا ظرافت در نمونه های سه بعدی باید بیشتر رعایت شود به همین ترتیب دستمزد نصاب پوستردیواریرا افزایش می دهد. همچنین اگر پوستر شما از طرح های آماده باشد چسباندن آن آسان تر است و هزینه آن نیز کمتر می شود. اما اگر طرح شما درخواستی است دستمزد چسباندن پوستر سه بعدی افزایش پیدا خواهد کرد.

مورد بعدی که در برآورد قیمت پوستر سه بعدی تاثیر دارد، شکل دیوار است. اجرای پوستر روی دیوارهای منحنی و زاویه دار سخت تر است به همین علت دستمزد نصب پوستر بالاتری گرفته می شود. ابعاد و اندازه دیوار نیز بر قیمت نصب پوستر دیواری سه بعدی تاثیر دارد. زیرا به تعداد نصاب پوستر دیواری بیشتری نیاز است و تعداد روزهای بیشتری باید به این کار اختصاص داده شود.

اندازه گیری دیوار از عوامل موثر بر قیمت نصب پوستر دیواری است. دیوار مورد نظرتان اگر صاف و بدون منحنی است، خود کارفرما می‌تواند کار اندازه گیری را همانطور که پیش تر توضیح دادیم انجام دهد و در هزینه ها صرفه جویی کند. همچنین در صورت نیاز به انجام زیرسازی پوستر، هزینه آماده سازی سطح به صورت مجزا محاسبه می شود و از هزینه نصب جدا است. اگر ایرادات دیوار بسیار زیاد است باید توسط نیروهای متخصص ایرادات گرفته و آماده شود.

خدمات نصب پوستر سه بعدی دیواری مدرن توسط بهسازان سیویل

 

همیار شماییم تا پایان سرویس…

 

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها