بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

شهریور ۲۲, ۱۴۰۰
0 نظر

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

سرویس بهداشتی یکی از قسمت های ضروری منزل است که معمولا در نقطه کور طراحی می شود. ضرورت این کار نیز به دلایل مختلفی از جمله، رطوبت، بو و احساس ناخوشایند به این قسمت از فضای معماریست.

امروزه توجه به دکوراسیون سرویس بهداشتی مورد تایید بسیاری از مخاطبان قرار گرفته، به نحوی که در این زمینه شاهد طرح های گوناگونی هستیم که در بازسازی ساختمان از آن استفاده می شود.

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

سرویس های بهداشتی در منازل کمترین فضا را اشغال می کنند و در بعضی موارد حتی بی اهمیت ترین بخش منزل است، اما خانم های با سلیقه معمولا برایشان اهمیت زیادی دارد که بازسازی سرویس بهداشتی مدرن را متفاوت و زیبا جلوه دهند، چرا که در این فضا قرار است انسان فعالیت های بهداشتی اش را انجام دهد.
طراحی دکوراسیون مناسب برای سرویس بهداشتی از مهم ترین اموری است که امروزه توجه طراحان داخلی را به سوی خود جلب کرده است.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی مدرن

برخی از افراد تصور می کنند که طراحی دکوراسیون زیبا برای سرویس های بهداشتی کار بیهوده ای است و مستلزم هزینه های اضافی می باشد که این تصور کاملا اشتباه است.

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

بهتر است زیباترین طراحی ها را برای دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل خود داشته باشید تا بتوانید در هنگام نظافت به آرامش مطلوبی برسید.
در زمان های قدیم طراحی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار نبود ولی امروزه با گسترش علم و تکنولوژی طراحی زیبا و کاربردی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار شده است.
اگر شما می خواهید فضای سرویس بهداشتی منزل تان بزرگتر به نظر برسد باید از رنگ های روشن در طراحی دکوراسیون استفاده کنید.
برای سرویس های بهداشتی با فضای بزرگ می توانید از ترکیب رنگ های روشن و تیره استفاده کنید که این ترکیب های رنگی می توانند فضای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما را مدرن و متفاوت تر نشان دهند.

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

نصب آینه نیز یکی از ایده های مناسب برای زیباسازی فضای سرویس های بهداشتی است.
اگر شما دوست دارید که فضای سرویس بهداشتی تان دارای نظم و ترتیب خاصی باشد می توانید از شلف ها برای قرار دادن انواع وسایل شوینده و حوله و سایر وسایل بهداشتی استفاده کنید.
قرار دادن گلدان ها و گل های زیبا در فضای سرویس بهداشتی می توانند باعث تغییرات مثبتی شود و علاوه بر این مشاهده گل های زیبا ومتنوع بر روی روحیه افراد خانواده می توانند تاثیرگذار باشند و آرامش مطلوبی دارد.

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

سرویس بهداشتی یکی از قسمت های منزل است که هر روز مورد استفاده تمام اعضاء خانواده قرار می‌گیرد و باید به آراسته بودن آن توجه کرد.
روش‌های متعددی برای آراسته کردن حمام وجود دارد که کاملا سلیقه ای میباشد.
ممکن است افزودن یک عنصر تزیینی از نظر شما بسیار مناسب باشد، اما این شی با باقی‌مانده وسایل مانند آینه، قفسه و … تناسبی نداشته باشد.
یکی دیگر از اشتباهات رایج در تزیین حمام و دستشویی، استفاده از چند طرح و نقش مختلف است. برای مثال دیوارها نقش و نگاری متفاوت از حوله‌ها و هر دو این‌ها متفاوت از پرده حمام و پادری هستند.

رنگ

رنگ سفید معمولا بهترین رنگ برای حمام است. چون به آسانی با همه چیز هماهنگ می‌شود. در ضمن باعث می‌شود که سریعتر آلودگی‌ها را ببینید و برای پاک کردن آن اقدام کنید. برای دیوارها می‌توانید از کاشی‌های روشن استفاده کنید تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد.

زمین

بهداشت و امنیت از مهم ترین نکات درباره ی کف سرویس بهداشتی است. کفپوش سرامیک هم امنیت و بهداشت را حفظ می‌کند و هم باعث می‌شود حمام شما بزرگ‌تربه نظر برسد.

نور

استفاده از نور کافی در حمام که توسط لامپ ‌‌های کوچک در قسمت ‌های مختلف ایجاد می‌شود، هم حمام را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و هم در مواقع مختلف استفاده می شود.

نکات مهم

پیش از پاک کردن کاشی‌های حمام، بهتر است آب داغ را 5 دقیقه باز بگذارید و سپس آنرا پاک کنید.
همچنین برای این که حمام را سریعا خوشبو کنید، روی حباب چراغ حمام چند قطره عطر بزنید و کاملا خوشبو می شود.
استفاده از رنگ مشکی در سرویس بهداشتی
استفاده از رنگ مشکی کار خیلی سختی است و قرار نیست یک قلم مو دستتان بگیرید و دیوار را مشکی کنید شما باید بدانید، هیچ گاه یک دیوار دستشوی و حمام را به طور کامل سیاه رنگ نکنید مگر در موارد خاص ، به طور مثال سرویس بهداشتی خیلی بزرگی داشته باشید و یا سرویس بهداشتی تان نور طبیعی بسیاری در طول روز بگیرد، در این صورت برای جلوگیری انعکاس بیش از حد نور می توانید به طور کامل سرویس بهداشتی را سیاه رنگ کنید.

برای استفاده از رنگ مشکی در دستشویی و حمامتان بهتر است، آن را با رنگ سفید براق ترکیب کنید. این تضاد همیشه مد است و هیچ وقت از مد نمی افتد.

استفاده از رنگ مشکی و سفید در سرویس بهداشتی

زمانی که از پالت رنگ مشکی و سفید استفاده می کنید نباید تنها به تضاد بین این دو رنگ زیبا اکتفا کنید. اگر این دورنگ در فضا هر کدام حرف خودشان را بزنند، ترکیب رنگیتان گاهی آزار دهنده می شود. بهتر است در فضا با استفاده از رنگ ها پیوستگی ایجاد کنید.

آسان ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کاشی کف را تا بالای یکی از دیوار ها امتداد دهید. با ایجاد پیوستگی در فضا مانند مهندسان معمار حرفه ای سرویس بهداشتیتان را دکور کنید.

بازسازی سرویس های بهداشتی مدرن کرج

سرویس بهداشتی خود را مانند یک مکعب فرض کنید. سقف و یک دیوار را مشکی در نظر بگیرید و برعکس آن، کف و دیوار دیگر را سفید در نظر بگیرید. یادتان باشد که پیوستگی را رعایت کنید حالا اگر این مکعب را بچرخانید، می بینید که فقط جای این دو عوض می شود.
کف سفید تبدیل به کفپوش سیاه می شود و دیوار های روبرو هم سفید و سیاه می مانند جای دیوارها عوض می شود. این نوع ترکیب بندی بسیار مورد توجه همه قرار میگیرد.

استفاده از رنگ مشکی و قهوه ای در سرویس بهداشتی

اگر به رنگ های روشن علاقه ندارید بهتر است از این پالت رنگی نسبتا تیره استفاده کنید. برای دیوارهایتان کاشی های مشکی و براق خریداری کنید. از یک روشویی کمد دار چوبی یا ام دی اف قهوه ای استفاده کنید.

حالا برای اینکه یک سرویس بهداشتی تیره ولی مدرن داشته باشید به چند وسیله دیگر نیاز دارید .شیر آلات، آویز حوله و آینه طلایی یا کروم انتخاب کنید و برای اینکه این وسایل در تاریکی مثل جواهر بدرخشند بهتر است از یک چراغ یا لوستر طلایی هم استفاده کنید.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها