بازسازی سقف کناف در کرج

شهریور ۱۲, ۱۴۰۰
0 نظر

سقف کناف

در ابتدا شما را با مفهوم کناف آشنا می کنیم. سقف کناف یک پوشش یک پارچه و بدون درز است.سقف کناف از نظر مهندسی دارای انعطاف می باشد و به همین خاطر قابلیت اجرای انواع طرح ها از جمله طرح های منحنی را دارا است. کناف ها پنل های گچی آماده ای هستند که وزن کمی داشته و به راحتی نصب می شوند. کناف برای اولین بار توسط برداران کناف آلمانی ساخته و تولید شد و از آن به بعد به همین نام نیزمشهور شد.

سقف کناف چیست

سقف کناف

بازسازی سقف کناف

چنانچه که سقف کناف شما به هر علتی دچار شکستگی شد نیازی به نگرانی نیست زیرا که مهندسان بازسازی ساختمان قادر به رفع آن خواهند بود. البته شما هم با کمی مطالعه نیز می توانید این مهارت را به دست بیاورید و به تنهایی آن را ترمیم کنید. بازسازی سقف کناف شامل مراحلی است که در ادامه توضیح خواهیم داد.
بازسازی سقف کناف

بازسازی سقف کناف

مقایسه کناف با گچ

سبکی که شما در نظر دارید برای اجرای بازسازی ساختمان قدیمی و یا نوسازی بسیار مهم خواهد بود برای اینکه بدانید گچ بهتر خواهد بود یا سقف کناف در جواب این سوال خیلی موثر است اما در ۹۰ درصد مواقع کناف بسیار از گچ مقرون به صرفه تر می باشد، زیرا شما در گچ کاری هزینه های مانند میلگرد، رابیتس کاری، جوشکاری گچ کاری و ابزار و… دارید که به طور حتم هزینه های نهایی شما را بیشتر از کناف خواهد کرد

(هم در کارهای فلت هم دکوراتیو) ضمن آنکه حمل کناف بسیار راحت تر بوه (به علت سبک تر بودن) و هزینه کارگر کمتری خواهد برد اما کناف های بسیار دکوراتیو هم با توجه به اینکه نصابی حرفه ای تر و خبره تر می طلبد می تواند به مراتب از گچ گرانتر شود که درکل پیشنهاد می کنیم اول طرح کار خود را مشخص کرده و بعد از آن تصمیم بگیرید که البته ما در ۹۵درصد موارد کناف را پیشنهاد میکنیم به دلیل مزایای بسیار زیاد آن که در ادامه بر خواهسیم شمرد.

 

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها