بازسازی در کرج

شهریور ۱۲, ۱۴۰۰
0 نظر
بازسازی ساخمان کرج

بازسازی ساختمان معمولا با اهدف نوسازی، تغییر کاربری یا تغییر در ظاهر و دکوراسیون انجام می گیرد. بازسازی ساختمان در کرج در ساختمان هایی اتفاق می افتد که نیاز به تغییرات و نوسازی داشته باشد.بهسازان سیویل در زمینه بازسازی ساختمان، سقف کاذب تجاری، اداری و مسکونی، اجرای دیوار، پارکت و لمینیت، کاغد دیواری و دیوار کوب مهارت و تخصص لازم را دارد که علاوه بر کرج  نیز در کلیه شهرها و استان های ایران آماده خدمت رسانی به افراد است.

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان می تواند شامل تمام یا بخشی از ساختمان نظیر آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، اتاق ها،.. باشد. بازسازی ساختمان البته شامل جزئیاتی نظیر، تعویض درب و پنجره، شیرآلات، تاسیسات سرمایشی گرمایشی، کف ساختمان، لوله کشی، برق ساختمان می باشد که قبل از بازسازی ساختمان بررسی و در صورت نیاز به آنها پرداخته تعمیر یا تعویض می گردد. بازسازی ساختمان به عملیات تغییر، ترمیم، تعمیر در ساختمان به جهت نوسازی و از بین بردن بافت فرسوده گفته می شود.
بعضی مواقع بازسازی ساختمان تنها با هدف زیبا سازی ساختمان انجام می گیرد که تاثیر زیادی بر روحیه افراد می گذارد. بازسازی ساختمان در کرج با تمامی اهداف بالا امکان پذیر است.

مراحل بازسازی ساختمان در کرج

بازسازی ساختمان از زمان تصمیم به بازسازی تا اجرا شامل مراحلی می باشد. دانستن این مراحل به شما کمک می کند که در مسیر درستی قرار بگیرید و سرعت بیشتری در تمام مراحل بازسازی  داشته باشید زیرا که وقتی بدانید چه کاری قرار است صورت بگیرد خودتان می توانید پیگیر و ناظر بر عملکرد مراحل باشید.

تعیین بودجه

قبل از شروع مراحل بازسازی ساختمان در کرج باید یک نکته مهم را در نظر بگیرید. لازم است که قبل از شروع بازسازی ساختمان در کرج ابتدا بودجه اختصاصی را دقیقا مشخص کنید تا پس از سپردن بازسازی به مهندسان و شرکت های بازسازی متریال مورد استفاده به طور دقیق مشخص شود. زیرا که انتخاب هر متریال، نوع تخریب و نوسازی بسته به اندازه بودجه شما متفاوت خواهد بود. باید برآورد کنید نهایت هزینه ای که برای بازسازی ساختمان در نظر گرفته اید چه مقدار است. سپس تصمیم خود را با مجریان و مهندسین معمار رویا مال در میان گذاشته تا با بودجه شما بهترین بازسازی و نوسازی را به اجرا در بیاورند.

مشخص نمودن هدف از بازسازی ساختمان

پس از تعیین بودجه باید مشخص کنید که هدف از بازسازی ساختمان دقیقا چه می باشد. مشخص کرن هدف مانند روشن کردن نور در طول مسیر است که مانند ابزاری  پیمودن و انتخاب های بعدی را بسیار آسان تر خواهد کرد. اهداف بازسازی می تواند: زیباسازی، تغییر کاربری فضا، نوسازی یا تغییر دکوراسیون باشد.

متریال و رنگ مورد علاقه خود را مشخص کنید

برای اینکه پس از اجرا بازسازی ساختمان از نتیجه راضی و خوشنود تر باشید باید که متریال مورد علاقه خود را مشخص کرده و با مهندسن معمار در میان بگذارید. با انجام این کار چنانچه که امکان پذیر نباشد از متریال مورد علاقه شما هم استفاده شود می توان از جایگزین معادل آن استفاده نموند. به عنوان مثال اگر که دوست داشته باشید از چوب پارکت برای کف ساختمان استفاده کنید به علت محدویت در نصب و هزینه گران می توانید به جای آن از لمینت یا پی وی سی طرح چوب استفاده کنید.

مراحل بازسازی ساختمان در تهران

مراحل بازسازی ساختمان

تخریب ساختمان

پس از گذشت مراحل قبلی در این مرحله کار واقعی شروع خواهد شد. معمولا بازسازی بدون تخریب ساختمان امکان پذیر نخواهد بود. البته که تخریب ساختمان حتما باید که به متخصصان خود در این زمینه سپرده شود زیرا که تخریب بدون دانش از قوانین و مقررات می تواند منجر به تخریب کل ساختمان یا صدمات و هزینه های سنگین را به دنبال خود داشته باشد.

نوسازی و بازسازی ساختمان

نوسازی ساختمان

نوسازی و بازسازی ساختمان در کرج

مرحله بعدی نوسازی یا ساخت سازه می باشد این مراحل همراه با تعمیرات ساختمان نیز می باشد. این مرحله شامل گچ کاری، نازک کاری دیوار پوش ها نیز می باشد. در مرحله نوسازی پس از انتخاب دیوار پوش و کف پوش بر روی ساختمان اجرا می شود. این مرحله انتخاب های متفاوت و بسیار متنوع وجود خواهد داشت که با توجه به نیاز ساختمان و سلیقه شما انتخاب می شود.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها