بازسازی روف گاردن

شهریور ۷, ۱۴۰۰
0 نظر

روف گاردن

در سال های اخیر، استفاده از روف گاردن و ایجاد یک فضای سبز ( که اغلب از چمن مصنوعی استفاده می کنند)، قبر روی سقف ساختمان ها و خانه های مسکونی، کاری بسیار جذاب و مدرن محسوب می شود و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

اما شاید با کاربردها و مزایای روف گاردن در سقف خانه خود، آشنا نباشید. به همین جهت ما در این مقاله می خواهیم درباره نکات بازسازی روف گاردن و کاربردهای استفاده از آن، بیان می کنیم.

زندگی در شهرهای بزرگ، به ویژه آن شهرهایی که از طبیعت و دریا و رودخانه کمتری برخوردارند، بعد از مدتی روحیه افراد را خراب کرده و آن ها را دچار بیماری های روحی و افسردگی می کند. زیرا کار کردن در ساعات طولانی و نبود گل و گیاه و انرژی در محیط زندگی، می تواند تاثیر بسزایی در خلق و خو و نحوه انجام کار داشته باشد.

درست کردن یک فضای سبز و چشم گیر در بالاترین قسمت ساختمان، هرچند مصنوعی و دست ساز اما می تواند ساعاتی به شما انرژی و حس و حالی را بدهد که انگار در جنگل و شهرهای سرسبز قدم می زنید.

باغ های پشت بام به شما اجازه می دهد که درختان زینتی، چمنزار، گل و بوته و حتی گیاهان و درختچه های خوراکی بکارید و بافچه کوچکی را در منزل خود ایجاد کنید.

بازسازی روف گاردن

طراحی روف گاردن

بازسازی روف گاردن کرج

ساختمان

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها