پرداخت هزینه بازسازی ساختمان کرج

شهریور ۵, ۱۴۰۰
0 نظر

پرداخت هزینه بازسازی ساختمان کرج

برای قرارداد بازسازی و پیمانکاری ساختمان در کرج و یا هزینه بازسازی آپارتمان و منزل، پرداخت هزینه و اجرت استادکاران به دو روش روزمزد و کنترات است.

روش روزمزد: آپارتمان و یا پروژه هایی که متراژ زیادی ندارد، دستمزد استادکار و پیمانکار روزانه است.

روش کنترات: این یک روش رایج است که پروژه های ساختمانی، پیمانکار بصورت کنترات (قیمت کلی) پروژه را انجام می دهد. قیمتی که از سوی پیمانکار اعلام می شود، نباید تفاوت چندانی با هزینه واحد آن کار داشته باشد. در روش انجام کار بصورت کنترات، سرعت اجرای کار بیشتر است و پیمانکار تشویق می شود، پروژه را در زمان کوتاهتری به اتمام برساند. این روش برای افرادی توصیه می شود که زمان اتمام پروژه برایشان مهم است. البته هزینه بازسازی ساختمان براساس فاکتورهای خاصی محاسبه می شود.

نوسازی ساختمان تهران, نوسازی ساختمان, تهران, تعمیرات ساختمان تهران, تعمیرات ساختمان, بازسازی ساختمان تهران, بازسازی ساختمان | location, tehran, rebuilding-and-renovation, tehran-province | دکوراسیون ساختمان دکوروز

لازم بذکر است به هزینه بازسازی ساختمان در هر دو روش، بایستی قیمت حمل و نقل، ابزارآلات، دستمزد کارگران ساختمانی، حق الزحمه پیمانکار (برای پروژه های بازسازی نسبت به حجم کار بین ۱۵ تا ۲۵ درصد هزینه های اجرایی است)، بیمه ، مالیات و ضریبی اضافه می شود. جهت محاسبه دقیق تر و مشاوره رایگان هزینه بازسازی ساختمان خود می توانید با گروه بازسازی ساختمان تهران تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما باشند.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها